УДАРНО-ХВИЛЬОВА ТЕРАПІЯ

На жаль, біль в спині, біль у плечі – це симптоми травм і захворювань кістково-м’язового апарату, які супроводжують людей абсолютно всіх вікових груп, проте, як показує практика, з віком кількість подібних захворювань збільшується, а ефективність їх лікування повільно, але стабільно зменшується. У більшості подібних ситуацій найбільш ефективним методом лікування є ударно-хвильова терапія.

Ударно-хвильова терапія являє собою одну з найефективніших методик лікування великої кількості захворювань кістково-м’язового апарату, хребта, суглобів, болі в спині, біль у плечі. Вивчивши детальну інформацію про метод УХТ на нашому сайті, Ви напевно відзначили для себе, що лікування тих чи інших захворювань ударними хвилями є одним з найбільш ефективних і прогресивних методів. Саме тому сьогодні люди різних верств населення звертаються до ударно-хвильової терапії. Болі в спині, біль у плечі, болі в п’яті – це ті симптоми, які є сигналом про наявність порушень в області м’язового апарату, хребта, суглобів.
Ударно-хвильова терапія на сьогоднішній день є ефективним методом лікування, який не має побічних ефектів. Цей метод терапії перевершує навіть мануальну терапію, лікарські препарати, фізіотерапію та хірургічні втручання.
Сама процедура терапії проводиться в 2 етапи. Хвилі пускають круговими рухами, починаючи з максимально больової точки. Усунувши вогнище болю, усуваються інші місця, де до цього, можливо, біль була приглушена. Варто відзначити, що всі переносять процедуру по-різному, одні — нічого не відчувають, інші — несильні больові відчуття. Стандартно процедури проводяться по 30-50 хвилин від 4 до 6 сеансів кожні 5 днів. Залежно від хвороби, цей час може бути збільшено. Після сеансу фахівець радить не робити різких рухів, не займатися важкими фізичними навантаженнями. Ефективність процедури було відзначено в 90% випадків.
Таким чином, ударно-хвильову терапію можна використовувати в багатьох напрямках медицини. При цьому використання цього методу є абсолютно безболісним і ефективним, навіть у тих випадках, коли інші методи не вирішують своїх завдань.

Показання:
•Халюс вальгус (кісточки на стопах)
•Карпальний (тунельний) синдром
•Болі в стопах
•П’яткова шпора
•Целюліт
•Безопераційна корекція (розгладження) носогубних складок, підтяжка (ліфтинг) шкіри обличчя і шиї (підборіддя)
•«Тенісний лікоть», «лікоть гольфіста».
Надаємо лікування на сучасниому апараті ударно-хвильової терапії провідної швейцарської фірми Storz Medical, що немає аналогів у Львові.

У медико-косметологічному центрі «Зозулька Fest» Вам забезпечено індивідуальний підхід, фахове виконання маніпуляцій та хірургічні вимоги до стерильності.

Отримайте свого лікаря !